Новий навчальний рік–розширення освітніх кордонів!

🤝🏻 Катедра політології радо повідомляє про початок впровадження в академічні плани Модуля “Політичні інститути та системи в Європі: порівняння та досвід для України”.

⚡️Реалізація проєкту можлива за підтримки Європейського союзу у рамках “Програма Еразмус+” за напрямом “Жан Моне для вищої освіти”.

📢 Метою Модуля є проведення порівняльного аналізу національних, наднаціональних і субнаціональних політичних інститутів у загальних конструктах європейських держав, що є членами Європейського альянсу. На порядку денному перебуватиме передусім огляд практичних інструментів політичних інститутів і систем із ретроспективи їхнього значення для трансформації українських державних і регіональних структур та інтеграції громадської спільноти до ЄС.

👩🏻‍🎓Особливо дані знання будуть актуальними для студентів після отримання Україною статусу кандидата на членство в ЄС, підвищать їхню обізнаність у процесах демократизації держави згідно до рекомендацій закордонних партнерів.

Україна – частина європейського політикуму, і досліджувати всі аспекти особливостей її суб’єктності потрібно ще на етапі отримання професійної освіти українською молоддю.

Джерело у Facebook

Фінансується Європейським Союзом. Проте висловлені погляди та думки належать лише автору(ам) і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з питань культури та освіти. Ні Європейський Союз, ні грантодавець не можуть нести за них відповідальність.