25 листопада відбулася міжнародна наукова конференція кафедри політології “Інституційні, партійні та виборчі чинники політичного процесу в Україні й інших країнах Європи в умовах війни і невизначеності: національний, наднаціональний і субнаціональний рівні”. Вона є восьмою в межах серії міжнародних наукових конференцій “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Шведи) кафедри політології Львівського національного університету імені Івана Франка та Центру політичних досліджень у м. Львів.
На кожній із тематичних секцій конференції були представлені доповіді дослідників, викладачів і експертів із різних країн. Більшість виступів зосередили увагу на проблематиці структуризації політичного процесу, впливі виборчого процесу на політичну та партійну сфери, трансформації партій і організації громадянського суспільства на різних рівнях урядування. 📑📈
Міжнародне представницво Конференції охопило такі держави: Сполучене Королівство (Бірмінгемський університет), Польща (Вроцлав), Словаччина (Пряшів), Литва (Університет Вітовта Великого), Ізраїль (Університет імені Бар-Ілана ), Фінляндія (Гельсінський університет).
Серед всеукраїнського академічного кола до Конференції приєдналися Ужгородський національний університет, Національний університет “Острозька академія”, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Український Католицький Університету та інші провідні заклади вищої освіти й аналітичні центри.
За результатами конференції буде підготовлено науковий збірник тез і статей, тому слідкуйте за оновленнями на сторінці Катедри.
Міжнародна наукова конференція організована за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках «Програми Еразмус+» за напрямом “Жан Моне для вищої освіти”