11-13 грудня у Львівському університеті відбулись дисемінаційна зустріч консорціуму міжнародного проєкту INTERADIS / «Інтеграція та адаптація іноземних студентів». Проєкт триває вже три роки, тому українські партнери ділились напрацюваннями, результатами та досягненнями. Зустрічі відбулись у змішаному форматі, проте цінно, що левова частина консорціуму приїхала до Львова зі всієї України та з-за кордону.

Представниками від Львівського університету були Кухарський Віталій Михайлович, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації, Осередчук Ольга Анатоліївна, керівник Центру маркетингу та розвитку, та фахівчині відділу розвитку та фандрейзингу.

Важливо, що до Львівського університету вперше завітали представники закладу-координатора – Нідерландської бізнес-академії. Ректор Ян ван Звітен наголосив: “Ми захоплені тим, як українська освіта продовжує розвиватись у складних умовах, і що всі залишаються працювати на її вдосконалення. Цей проєкт розширює межі співпраці між ЗВО України та Європи, має на меті інтегрувати іноземних студентів до середовища України та Європейського Союзу, і таким чином зміцнити не лише освітні, але й соціокультурні звʼязки”.

Загалом INTERADIS спрямований на інтеграцію іноземних студентів до культурного, етнічного, соціального середовища України та Європейського союзу, а також підвищення кваліфікації академічних працівників щодо особливостей роботи з іноземними студентами. Однією із конкретних цілей проєкту є розроблення та впровадження дорожньої карти, яка включає всі аспекти інтеграції та адаптації іноземних студентів.

Нагадаємо, що у консорціумі проєкту “INTERADIS” є університети та установи із 5-ти країн: Нідерландська бізнес-академія (Нідерланди), Університет Фоджа (Італія), Східно-Баварський технічний університет Амберг-Вайден (Німеччина),  Консалтингова компанія HULTGREN (Німеччина), Університет імені Міколаса Ромеріса (Литва), Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (Україна), Національний університет водного господарства та природокористування (Україна), Одеський національний політехнічний університет (Україна), Маріупольський державний університет (Україна), Сумський національний аграрний університет (Україна), Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна (Україна), Львівський національний університет імені Івана Франка (Україна), Український державний центр міжнародної освіти (Україна).