7 жовтня 2022 року в режимі онлайн відбулася планова зустріч в рамках проєкту UTTERLY за програмою “ERASMUS+ CAPACITY BUILDING IN THE FIELD OF HIGHER EDUCATION”

Серед основних питань порядку денного були такі:

• Звіт EACEA (Європейська виконавча агенція з освіти та культури) про проєктну діяльність та її результати.
  • Оновлення робочого плану проєкту.

В рамках зустрічі Віталій Кухарський, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Львівського університету, представив відповідь ЕАСЕА щодо червневого звіту.

Також на нараді було ухвалено до 31 жовтня 2022 року підготувати такі документи:

• Стратегію зменшення та подолання ризиків для розвитку проєкту, спричинених війною в Україні, Covid-19 та можливими майбутніми зовнішніми проблемами.
  • Початковий план розвитку комплексної та структурованої стратегії сталого розвитку до кінця проєкту.
  • Дорожню карту для Центрів сертифікації вчителів.
  • Розширений план забезпечення якості.

Також Віталій Кухарський представив оновлені плани роботи проєкту, а PMВ обговорило місце та формат наступних зустрічей.

В результаті було запропоновано три варіанти наступної зустрічі:

• В Університеті Вітовта Великого (наступного тижня Аста Раупелієне має узгодити дату можливої зустрічі)
  • У Версальському університеті Сен-Кантен (Ян Борм запопонував такі дати: 16-18 листопада, 23-25 листопада та 5-7 грудня).
  • У Вроцлаві (Грудень 2022 року).

Усі ці пропозиції плануємо обговорити з українськими партнерами, а рішення ухвалимо на попередньо запланованому засіданні 17–21 жовтня.