17 листопада проведено робочу зустріч під час якої активно обговорили процес транспортування обладнання до університетів. Активні дискусії та обмін ідеями дозволили нам знайти оптимальні рішення для забезпечення швидкого та ефективного перевезення. Також партнери обговорили фінансові питання, зокрема, встановили дедлайн подання звітності. Не менш важливим моментом стало повідомлення від учасників про те, що курси на етапі завершення. Це свідчить про успіх партнерів і разом з тим, це підтверджує високий рівень професійної підготовки в університетах, які беруть участь у проєкті UTTERLY. Ще одним важливим питанням для обговорення стала підготовка до очної зустрічі у Вроцлаві, під час якої учасники зможуть підбити підсумки проєкту Utterly.