Команда проєкту “UTTERLY” продовжує працювати над досягненням поставлених цілей та розвитком співпраці в галузі вдосконалення викладацької майстерності. Відтак 24 листопада проведено планову зустріч аби обговорити процес завершення курсів та збір інформації від учасників щодо цих курсів. Адже огляд проробленої роботи – це важлива частина процесу, яка допоможе оцінити якість та ефективність навчання. Саме тому в університетах, де уже курси завершено, серед учасників було проведено анкетування аби зібрати фідбек. В університетах, де курси на етапі завершення, анкетування буде проведено найближчим часом.  Ще одним важливим питанням під час зустрічі було обговорення сертифіката та його видачі. Як результат, було вирішено створити спільний документ з інформацією про учасників, що успішно завершили курси, аби згодом налаштувати автоматичне генерування порядкового номера до кожного сертифікату. Завершили зустріч плануванням робочого візиту до Вроцлаву. Адже учасники вже розпочали підготовку до заходу, на якому будуть підбивати підсумки проєкту UTTERLY. Такий обмін ідеями та досвідом завжди приносить високі результати, тож партнери впевнені, що під час підсумкової зустрічі зможуть не лише проаналізувати пророблену роботу, а й обговорити нові підходи для подальшого розвитку системи вдосконалення викладацької майстерності.